Apie mus

Apie mus

Daugiau kaip 15 metų patirties automobilių supirkimo srityje

Automobilių supirkimo paslaugos nuo A iki Z

Atvyksime pas Jus ar susitiksime Jums tinkamoje vietoje. Reikalui esant transportuosime automobilį savo transportu. Atsiskaitome vietoje ir sutvarkome visus dokumentus. Išrašome visus dokumentus atsižvelgiant VĮ „Regitra“ reikalavimus ir teisės aktus. Patarsime ir padėsime visais klausimais susijusiais su Jūsų automobilio pardavimų ir išregistravimu

 

Esame lankstūs ir visuomet prisitaikome prie kliento vietos bei jam patogiausio laiko. Atvyksime, apžiūrėsime ir jei reikia pasiimsime Jūsų automobilį sava eiga ar tralo pagalbą.

Greitas ir brangus automobilių supirkimas geriausiomis sąlygomis visoje Lietuvoje. 8 690 02004
Superkame visų metų ir bet kokios būklės automobilius. Parduokite automobilį greitai ir brangiai!

Susiekite su mumis ir mes nupirksime Jūsų automobiliu! Jei pageidaujate pateikti pasiūlymą kitu būdu, mielai prašome apsilankyti „Kontaktų“ skiltyje.

MES GALIME JUMS PADĖTI

Mes turime Gariūnuose

– automobilių aikštelę

Mes padėsime Jums parduoti automobilį. Turime ilgametę patirtį ir patikrintas priemones, kaip parduoti greičiau ir brangiau, tad kreipkiės į mus jau dabar.

GERA KAINA

Už Jūsų automobilį geriausia kaina

 Tūrėdami ilgalaikę patirtį mes galime jums pasiūlyti ne simbolinę kainą, kuria ne kartais siūlo kiti supirkėjai, bet rinkos kainą atitinkančią kainą.

GRYNI PINIGAI

Atsiskaitome iškart

 Ar Jums kyla atsiskaitymo klausimai? Mes atsiskaitome tą pačią akimirką kai automobilis yra parduodamas. Skaidru ir patikima politika

OPERATYVUMAS

Pardavimas tą pačią dieną

 Nusprendėte parduoti automobilį ir nenorite gaišti laiko? Mes užtikrinsime operatyvumą ir greitą atsiskaitymą kaip ir automobilio pasiėmimą.

DOKUMENTŲ TVARKYMAS

Nuo A iki Z

 Kad automobilio pardavimas Jums nebūtų našta, mes sutvarkysime visus reikiamus dokumentus už Jus. Visko ko reikia tai parašai tinkamoje vietoje.

Mūsų tikslas

Kiekvienas

patenkintas

klientas

Socialiniai tinklai

Sekite mus jau dabar ir sužinokite naujienas pirmieji  mūsų facebook puslapyje

Susidraugaukime facebook puslapyje ir geriau pažinkite mus

Esame socialiai aktyvus ir atviri, tad junkitės drąsiai jau dabar.

Skambinti